Hakkımızda

İNCİ DMC TURİZM  2019 yılında İstanbul Ataşehir’de kuruldu. Dinamik ve tecrübeli operasyon kadrosu ve alanında uzman rehber kadrosu ile turizm profesyonelleri olan, acentelere en kaliteli servisi en uygun fiyatla sağlamayı amaç edinen bir tur operatörü olmayı hedefledik.

Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere  60 ülkede yaptığımız direkt otel & taşımacı anlaşmaları ve havayolları ile yaptığımız özel protokoller ile acentelerimize alanımızda en uygun fiyatları sunuyoruz.

Turizm sektöründeki  klasik “Extra tur” anlayışından farklı; misafir memnuniyetini baz alarak tüm turlar ve akşam yemeklerini verilen tur fiyatına dahil ederek,sürdürülebilir  memnuniyete dayalı bir sistem kurduk.

Bu amaçla çıktığımız yolda en kaliteli hizmeti sunan, tecrübeli kadrosu ile farklı düşünen ve çözüm geliştiren; iş ortaklarına, tedarikçilerine ve çalışanlarına karşı her zaman dürüst olan, taahhütlerini zamanında ve en iyi şekilde tamamlayan, onlarla sürekli iletişim halinde olarak  ortak sinerjinin pozitif ve destekleyici etkisi altında faaliyetlerini sürdüren bir şirketiz…